SOTECH-PRO ::Producent wyrobów wspomagających sprzedaż

O firmie

SOTECH-PRO to firma produkcyjna działająca na rynku reklamowym oraz budowlanym. Pracujemy na zlecenie firm i agencji reklamowych, sieci sklepów, deweloperów, firm budowlanych oraz klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Dla potrzeb rynku reklamowego produkujemy wszelkiego rodzaju stojaki, ekspozytory reklamowe, meble sklepowe.
Dla potrzeb rynku budowlanego produkujemy ogrodzenia, balustrady, bramy, elementy małej architektury oraz lekkie konstrukcje stalowe.

Posiadamy pełną linię obróbki stali łącznie z własną lakiernią proszkową i transportem, co pozwala nam w zdecydowany sposób skrócić czas produkcji oraz obniżyć jej koszty. Nieważne, "jak duże" jest zlecenie – jesteśmy w stanie uruchomić zarówno jednostkową produkcję, jak i długie serie.

Oferta SOTECH-PRO nie kończy się na typowej produkcji. Korzystając z parku maszynowego, jakim dysponujemy, jesteśmy w stanie wykonywać wszelkiego rodzaju elementy stalowe jak również świadczyć usługi z zakresu obróbki stali.

Do naszej działalności należy produkcja ekspozytorów reklamowych, stojaków, dyspenserów, podajników, mebli sklepowych oraz bram, balustrad, lekkich konstrukcji stalowych.

Spawanie
SOTECH-PRO :: Produkcja, usługi, lakierowanie proszkowe

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdu do SOTECH-PRO

Dane kontaktowe

SOTECH-PRO sp. z o.o.

58-100 Świdnica
ul. Inżynierska 6 (teren MPK Świdnica)
tel. kom.: 606 61 97 99

email: produkcja@sotech-pro.pl

www: http://www.sotech-pro.pl

Zapytanie ofertowe

Chcesz zadać nam pytanie dotyczące naszych usług?

Aby ułatwić Państwu kontakt z nami, przygotowaliśmy formularz zapytania ofertowego. Dzięki niemu szybko i łatwo będą mogli Państwo zadać nam pytania na temat produktu z branży.

Skorzystaj z naszego formularza »

SOTECH-PRO :: Wrocław, Świdnica, Produkcja wyrobów wspomagających sprzedaż.